Черевичний Геннадій Семенович

cherevychnyy-g-s

 

Кандидат історичних наук (1997). У 1989-1994 рр. – навчання на історичному факультеті КДУ ім. Т.Г.Шевченка, а у 1994-1997 рр. – в аспірантурі.

З 1998 року працює на посаді асистента кафедри етнології. З 2000 року займає посаду асистента кафедри історії для гуманітарних факультетів, читав лекції з нормативного курсу «Історія України» на філологічному, філософському та економічному факультетах. З 2002 року призначається на посаду доцента, а з 2003 р. присуджене відповідне звання (доцента). Наприкінці 2006 р. переведений на кафедру новітньої історії України на посаду доцента.

Коло наукових інтересів: етнополітика, історія освіти та науки України. Автор більше 30-ти наукових та навчально-методичних публікацій. Серед них: «Навчально-методичні розробки (практикум) з курсу «Історія України» для студентів гуманітарних факультетів», «Історіографія історії науково-освітнього потенціалу: актуальність інституалізації», «Перспективи реформування конституції України: вітчизняний та закордонний досвід», «Освітньо-науковий потенціал як фактор державотворення сучасної України», «Київський університет в епіцентрі процесу НТР радянської доби (середина 1950-х – 1960-ті рр.)», «Історія в термінах і поняттях: довідник: Навчальний посібник» (у співавт.), «Історія України. Новітня доба / Навчальний посібник. За редакцією академіка НАН України В.М. Литвина» (у співавт.)