Зустріч з Героєм України, генерал-майором Збройних Сил України Ігорем Володимировичем ГОРДІЙЧУКОМ

З нагоди Дня захисника України в стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка 11 жовтня 2018 року відбулася зустріч з Героєм України, генерал-майором Збройних Сил України Ігорем Володимировичем ГОРДІЙЧУКОМ.

Ігор Володимирович брав участь у багатьох операціях під час АТО, очолював загін спеціального призначення, що виконував завдання глибинної розвідки в тилу ворога, командував операцією із взяття та утримання стратегічної висоти Савур-Могила, де і був тяжко поранений.

Студентська молодь та викладачі Університету мали змогу поспілкуватися з Героєм України особисто, поставити ряд запитань щодо минулого і майбутнього Збройних  Сил України, сучасного стану та перспектив завершення війни. Ігор Володимирович, детально відповідаючи на всі запитання, висловив переконаність у майбутній перемозі і поверненні окупованих земель до складу України.

Нині Ігор Володимирович є начальником Київського військового ліцею імені Івана Богуна, саме під його безпосереднім керівництвом здійснюється професійна підготовка юнаків до військової служби.

 

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *