Захист педагогічної практики студентами 3 курсу

Відбувся захист звітів про проходження педагогічної практики студентами 3 курсу освітньої програми «Середня освіта (Історія)» .

Студенти проходили педагогічну практику (знайомство з роботою класного керівника) в спеціалізованій школі №53 міста Києва. Практика відбувалася у змішаному форматі. Студенти знайомилися з основними напрямками позакласної та позааудиторної роботи в сучасній школі, обов’язками класного керівника та різними видами виховної роботи. Під керівництвом досвідчених вчителів студенти планували, розробляли, організовували і проводили різні позакласні заходи з історії поєднуючи змішаний очний та дистанційний формати.

Під час захисту студенти не тільки представляли свої звіти, відповідали на запитання членів комісії, а й ділилися своїми враженнями від проходження практики і спілкування з учнями різних класів. Усі студенти з захопленням розповідали про ті заходи, які вони організовували, і про те як співпрацювали з учнями.

Практика, навіть в умовах війни, необхідний елемент підготовки майбутніх фахівців до професійної діяльності. Пройшовши педагогічну практику студенти оволоділи вміннями та навичками необхідними для подальшої роботи в закладах загальної середньої освіти, здобули досвід позакласної роботи і безпосередньо проведення різних заходів.

Всі студенти успішно пройшли захист педагогічної практики.

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *