Студентський центр історичного моделювання. «Модель G-20»

Студентський центр історичного моделювання при кафедрі новітньої історії України КНУ імені Тараса Шевченка організував і провів 1 листопада в Головному корпусі Університету освітньо-популяризаційний захід командно-рольову гру «Модель G-20».

На відкритті були присутні і виступили з привітальними словами проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Київського національного університету імені Тараса Шевченка Петро Олексійович Бех, виконувавч обов’язків Міністра закордонних справ України у 2009 р. Володимир Дмитрович Хандогій, голова правління Міжнародного союзу бізнесменів України та Туреччини Бурак Пехліван, освітній омбудсмен України Сергій Іванович Горбачов, начальник відділу міжнародних освітніх проектів Міністерства освіти і науки України Сергій Іванович Шкабко, декан історичного факультету Іван Казимирович Патриляк, голова Студентського парламенту Університету Владислав Сасін. Фінансову підтримку проведенню «Моделі G-20» надали Студентський парламент Університету та Президент Міжнародного союзу бізнесменів України та Туреччини Бурак Пехліван.

В освітньо-популяризаційному заході «Модель G-20» взяли участь 20 команд з різних факультетів та інститутів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з університетів міста Києва та київських середніх шкіл. Команди по 5 делегатів від країни учасника великої 20-ки та команда від України намагалися знайти за допомогою міжнародної спільноти шляхи вирішення актуальних для України проблем пов’язаних із сферою економіки, оборони, культури, екології. Обговорення відбувалося в комітетах та на загальних зборах у формі дебатів, підготовки та затвердження відповідних резолюцій.

Експертами виступили завідувач кафедри новітньої історії України Андрій Миколайович Пижик у ролі представника ООН та кандидат економічних наук, доцент кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин ІМВ КНУ Анна Вікторівна Негода в ролі представника Міжнародного валютного фонду.

Висловлюємо вдячність керівництву Університету і особисто ректору Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леоніду Васильовичу Губерському за підтримку і допомогу в організації заходу, спонсорам «Моделі G-20» Студентському парламенту Університету і безпосередньо голові студпарламенту Владиславу Сасіну та голові правління Міжнародного союзу бізнесменів України та Туреччини Бурак Пехлівану за фінансову підтримку в проведенні заходу, всім учасникам, які знайшли бажання, час і можливості взяти участь у заході.

Особливі слова подяки за організацію і проведення освітньо-популяризаційного заходу «Модель G-20» керівникові студентського центру історичного моделювання Єгору Журкіну і всій його команді однодумців з історичного та інших факультетів та інститутів КНУ імені Тараса Шевченка. Піврічна робота над проведенням «Моделі G-20» вилилась у блискучий результат.

 

 

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *