Середня освіта (Історія). Бакалаврська освітня програма

Запрошуємо на навчання за бакалаврською освітньою програмою «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІСТОРІЯ)»

На історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка здійснюється підготовка істориків-педагогів за бакалаврською освітньою програмою СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІСТОРІЯ) спеціальності 014 Середня освіта.

Навчання в Шевченковому Університеті – гарантія якості Вашої підготовки до роботи за обраним фахом і до життя в сучасному світі. Ви отримаєте і розвинете необхідні для педагога нової української школи глибокі знання, навички критичного мислення, когнітивної гнучкості, вміння приймати рішення, творчо вирішувати комплексні завдання.

Ґрунтовне вивчення історії України та всесвітньої історії забезпечать необхідну фахову базу, педагогічні та психологічні дисципліни сформують майстерність для майбутньої професії.

Навчання за освітньою програмою СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІСТОРІЯ) спеціальності 014 Середня освіта в Київському національному університеті  імені Тараса Шевченка пріоритет №1.

 

Перелік
вагових коефіцієнтів оцінок предметів національного мультипредметного тесту

014.03 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІСТОРІЯ)

Конкурсні предмети

основний блок

додатковий блок

перший (українська мова)
(К1)

другий (математика)
(К2)

третій (історія України)
(К3)

третій (іноземна мова)
(К3)
третій (біологія)
(К3)
третій (фізика)
(К3)
третій (хімія)
(К3)

0,3

0,2

0,5

0,3 0,25 0,2

0,2

Гарант освітньої програми – завідувач кафедри новітньої історії України Пижик Андрій Миколайович.

Електронна адреса гаранта програми pyzhyk@knu.ua

Детальніше про освітню програму

На історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка здійснюється підготовка істориків-педагогів за бакалаврською освітньою програмою СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІСТОРІЯ) спеціальності 014 Середня освіта.

Українська держава проголосила одним із пріоритетів своєї діяльності реформування та розвиток середньої освіти.  Збільшення державного фінансування, достойна заробітна платня вчителям, високий соціальний статус педагога, робота задля процвітання України стануть запорукою успіху власника диплома Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Середня освіта» освітньою програмою «Середня освіта (Історія)».

Відео презентація від студентів вступників 2020 року освітньої програми Середня освіта (Історія)

Концепція побудови «Нової української школи» має на меті створення школи, у якій буде приємно навчатись учням, почесно працювати вчителям, батьки і вчителі виступатимуть партнерами у вихованні нових поколінь громадян України. Українська школа стане відкритою, цікавою та сучасною, а для цього вона потребує нового педагога, який зможе втілити концепцію, реалізувати свої здібності, забезпечити своє майбутнє і майбутнє України. Саме на це спрямована підготовка вчителів-істориків на історичному факультеті в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Базові історичні дисципліни даватимуть поглиблені знання,  сучасне бачення історії України, всесвітньої історії, історії мистецтв, історії освіти від давнини до сьогодення. Студіювання дисциплін із психології та педагогіки, проходження педагогічних практик дозволить Вам навчитися проводити ефективні сучасні уроки (Урок-гра, Урок-дослідження, Урок-подорож, Урок-конкурс тощо), підготуватися до спілкування з учнями різних класів та їх батьками. Опановуючи дисципліни психолого-педагогічного спрямування Ви отримаєте необхідні компетентності сучасного вчителя нової української школи.

 

 

Крім профільних історичних та психолого-педагогічних дисциплін Ви вивчатимете дисципліни, які дозволять викладати у школі предмети чи факультативи пов’язані з філософією та художньою культурою.

Структурно-логічна схема освітньої програми «Середня освіта (Історія)» 

Практична підготовка в межах програми «Середня освіта (Історія)» має особливе значення. Під час джерелознавчої практики студенти отримують навички роботи з історичними джерелами в центральних державних архівах, музеях чи польових експедиціях. Фольклор, українські традиції, вцілілі артефакти збиратимуть студенти під час етнологічної практики за результатами якої зможуть поповнити новими матеріалами й експонатами музеї університету.

Проходження педагогічних практик відбуватиметься у найкращих школах міста Києва і познайомить із передовим досвідом проведення уроків з історії в сучасній школі, сприятиме формуванню власних навичок роботи в ролі вчителя та класного керівника.

Вивчення іноземної мови впродовж 4-х років дозволить студентам вже по завершенню першого курсу володіти мовою на рівні, який забезпечить участь у програмах міжнародної академічної мобільності. Скориставшись академічною мобільністю студенти зможуть відвідати університети Польщі, Німеччини, Данії, Хорватії, Франції та інших країн Центральної та  Західної Європи.

Студенти, навчаючись на освітній програмі «Середня освіта (Історія)» починаючи з другого курсу вільно обирають  частину дисциплін у кожному семестрі. Також студентам  запропоновано на вибір два блоки дисциплін спеціалізації: «Вчитель історії в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням суспільно-гуманітарних дисциплін» та «Історична дидактика». Дисципліни у цих блоках поглиблюють фахову підготовку, знайомлять з основами психологічного тренінгу та педагогіки діалогу, історичним краєзнавством, музеєзнавством, екскурсологією, шкільним туризмом, етнічною та візуальною історією, історичною географією тощо.

Обравши освітню програму 014.03 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІСТОРІЯ) Ви отримаєте:

– найкращу базову підготовку з історичних та психолого-педагогічних дисциплін;

– можливість формувати власну траєкторію навчання; 

– проходження педагогічних практик у найкращих школах міста Києва;

– участь в міжнародних програмах академічної мобільності;

– перспективу працевлаштування у ліцеях та гімназіях.

Немає опису світлини.

Найактуальніша інформація щодо вступу у 2023 році до Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

?Правила прийому – vstup.knu.ua/rules 

?Перелік документівcutt.ly/1KZ8eUM

?Мотиваційний лист (критерії)t.me/knu_vstup/1352?single

?Мотиваційний лист (на чиє ім’я писати)cutt.ly/CKZ8ufj

? Мотиваційний лист (приклад)cutt.ly/HKBg4bH

? Мотиваційний лист (завантаження в електронний кабінет)cutt.ly/FK7f3yw

? Вступ для абітурієнтів з ТОТ та ОНТcutt.ly/CLvU2ih

Також інформацію можна знайти:

? Сайт Приймальної комісіїvstup.knu.ua/

? Telegram для абітурієнтів t.me/knu_vstup

? Чат абітурієнтівt.me/knu_vsup_Chat

? Facebook для абітурієнтівwww.facebook.com/knu.vstup

Хто вирішив пов’язати себе не лише із фахом педагога, а стати найкращим вчителем-істориком — Вам до нас.

Стати частиною великої родини істориків-педагогів Ви зможете  вступивши до найкращого Університету України на освітню програму «Середня освіта (Історія)», яка увібрала в себе традиційну фахову підготовку істориків найвищого рівня та інноваційну педагогічну освіту.

Позитивні емоції, чудовий настрій, креативність стануть Вашими супутниками за роки навчання на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Навчаючись в кращому Університеті України Ви здобудете не лише знання,  оволодієте новітніми методиками проведення уроків, а й знайдете собі вірних друзів, престижну роботу.

Немає опису світлини.

Диплом Київського національного університету імені Тараса Шевченка запорука Вашого успіху!!! 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *