Проект “КРОК НАЗУСТРІЧ” Центральний державний історичний архів України

14 березня 2019 р. студенти 2 курсу історичного факультету, які спеціалізуються на кафедрі давньої та нової історії України та кафедрі новітньої історії України, разом із завідувачами кафедр Віктором Колесником та Андрієм Пижиком відвідали Центральний державний історичний архів України в рамках проекту «КРОК НАЗУСТРІЧ».

Майстер клас для студентів провела директор архіву Ольга Музичук. Впродовж 3-х годин студенти знайомилися з історією та особливостями роботи архіву, вчилися шукати інформацію працюючи з каталогами, прослідкували шлях документа від сховища до читального залу. Практичні поради виявилися дуже корисними для подальшої роботи з історичними джерелами, які зберігаються в цьому архіві.

Студенти мали можливість побачити унікальні документи з підписами Богдана Хмельницького, Дем’яна Многогрішного, Івана Самойловича, Кирила Розумовського, Михайла Грушевського та інших діячів української історії. Рукописні та друковані книги, які створені у ХV – ХVІІІ століттях, дозволяли відчути подих епохи. Справи пов’язані із діяльністю жандармських управлінь вражали своє інформативністю і скрупульозністю зібраного матеріалу.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *