Проект “КРОК НАЗУСТРІЧ” Центральний державний архів громадських об’єднань України

15 листопада та 23 листопада 2018 р. у рамках проекту “КРОК НАЗУСТРІЧ” студенти 1 курсу історичного факультету разом із доцентом кафедри Олексієм Вербовим відвідали Центральний державний архів громадських об’єднань України.

Розвиваючи співпрацю в рамках освітньо-пізнавальних проектів ЦДАГО України “Архівна аудиторія історика” та кафедри новітньої історії України історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Крок назустріч”, директор ЦДАГО України Ольга Бажан провела для студентів І курсу семінарське заняття на тему “Документи із фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України як джерело вивчення історії України ХХ-ХХІ століття”.

В ході семінару студентам було проведено ознайомчу екскурсію по архіву, продемонстровано документальну виставку, присвячену 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 рр., а також шматочки хліба часів Голодомору, знайдені працівниками архіву в кримінальній справі репресованого.

Директор архіву ознайомила студентів з особливістю роботи архіву, показала унікальні документи з новітньої історії України, запросила майбутніх дослідників до вивчення матеріалів з різноманітних архівних фондів.

Дякуємо ЦДАГОУ за співпрацю та цікаву екскурсію для першокурсників.

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *