Форум «Україна IRREDENTA». Від формального визнання до здобуття реальної свободи». Панельна дискусія «Україна на міжнародній арені: здобутки, виклики, сприйняття»

На Форумі «Україна IRREDENTA». Від формального визнання до здобуття реальної свободи» відбувалася панельна дискусія «Україна на міжнародній арені: здобутки, виклики, сприйняття»

Модерував дискусією випускник історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, історик, політолог, директор Інституту світової політики Євген МАГДА.

Учасниками дискусії стали:

Володимир ОГРИЗКО, Надзвичайний і Повноважний Посол України, Міністр закордонних справ України (2007-2009 рр.)

Олександр ЧАЛИЙ, Надзвичайний і Повноважний Посол України (у форматі відеоконференції)

Володимир КРИЖАНІВСЬКИЙ, народний депутат України 1-го скликання, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Російській Федерації (1992-1994 рр.)

Віталій КОЦУР, ректор Університету Григорія Сковороди у Переяславі

Єгор БРАЙЛЯН, історик, журналіст, член Королівського історичного товариства (Велика Британія)

Микола ВОЛКІВСЬКИЙ, міжнародник-політолог, помічник-консультант народного депутата України.

 

 

Під час дискусії обговорювалися питання історії міжнародної діяльності України, зокрема відносини з Росією у перші роки після відновлення незалежності, зовнішньополітичні виклики для української держави на сучасному етапі, перспективи входження України до ЄС та НАТО, глобальні наслідки війни Росії проти України, взаємини з європейськими партнерами. В обговоренні актуальних питань діяльності України на міжнародній арені брали участь як присутні в аудиторії Михайла Максимовича, так і ті, хто приєднався онлайн, зокрема викладачі та студенти Університету Григорія Сковороди у Переяславі.

Запис панельної дискусії «Україна на міжнародній арені: здобутки, виклики, сприйняття» можна переглянути на YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=I8Yr5_vLAtM

Кафедра висловлює щиру вдячність спікерам та модератору панелі «Україна на міжнародній арені: здобутки, виклики, сприйняття» та всім учасникам Форуму.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *