Форум «Україна IRREDENTA». Від формального визнання до здобуття реальної свободи». Панельна дискусія «Національна безпека України: історичний досвід, сучасний стан, пріоритети на майбутнє»

Найочікуванішою панеллю на Форумі «Україна IRREDENTA». Від формального визнання до здобуття реальної свободи» стала «Національна безпека України: історичний досвід, сучасний стан, пріоритети на майбутнє». Серед спікерів цієї панелі були три Герої України.

Модерував дискусією Михайло БАСАРАБ, кандидат політичних наук, український політолог, громадський діяч

Учасниками дискусії стали:

Михайло ЗАБРОДСЬКИЙ, народний депутат Верховної Ради України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Герой України. Генерал-лейтенант Збройних сил України, Командувач Десантно-штурмових військ (2015—2019), перший заступник керівника Антитерористичного центру при СБУ і керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (2017).

Василь ГРИЦАК, голова Служби безпеки України (2015-2019 рр.), засновник та голова Наглядової Ради Українського центру аналітики та безпеки (УЦАБ), генерал армії України, Герой України.

Олександр ПОРХУН, перший заступник Міністра у справах ветеранів України, Герой України. Політичний та громадський діяч, майор Збройних сил України у відставці, колишній командир 13-го окремого аеромобільного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади (у форматі відеоконференції).

Олександр СКИБА, старший науковий співробітник лабораторії проблем права воєнної сфери науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Учасник російсько-української війни, капітан Збройних сил України, “кіборг”.

Сергій ПИВОВАР, професор кафедри новітньої історії України історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, дослідник історії спецслужб.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

форматі відповідей на конкретні запитання пов’язані з проблемами національної безпеки України в сучасних умовах, пріоритетними завданнями у цій сфері в майбутньому. Спікери ділилися власним досвідом участі в російсько-українській війні, розповідали про завдання, які стоять перед військовими, політиками і суспільством в цілому в умовах війни. До учасників дискусії було багато запитань від присутніх.

 

Запис панельної дискусії «Національна безпека України: історичний досвід, сучасний стан, пріоритети на майбутнє» можна переглянути на YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=KEMPJu6hEw0

 

 

 

 

 

Дискусії в межах цієї панелі відбувалися у

Кафедра висловлює щиру вдячність спікерам та модератору панелі «Національна безпека України: історичний досвід, сучасний стан, пріоритети на майбутнє» та всім учасникам Форуму.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *