ФЛЕШМОБ «100-РІЧЧЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ»

22 січня 2019 р. – особливий день в історії України. В цей день, 100-років тому, відбулася визначна подія в житті українського народу. Директорія УНР видала Універсал, який засвідчив об’єднання століттями розділених українських земель в одній власній державі.

«ОДНИНІ ВО ЕДИНО ЗЛИВАЮТЬСЯ СТОЛІТТЯМ ОДІРВАНІ ОДНА ВІД ОДНОІ ЧАСТИНИ ЕДИНОІ УКРАІНИ — ЗАХІДНО-УКРАІНСЬКА НАРОДНЯ РЕСПУБЛІКА / ГАЛИЧИНА, БУКОВИНА, І УГОРСЬКА УКРАІНА / І НАДДНІПРЯНСЬКА ВЕЛИКА УКРАІНА. ЗДІЙСНИЛИСЬ ВІКОВІЧНІ МРІІ, ЯКИМИ ЖИЛИ І ЗА ЯКІ УМІРАЛИ КРАЩІ СИНИ УКРАІНИ» – слова, які визначили соборність України.

В Україні Свято Соборності має стояти на одному рівні зі Святом Незалежності. Для українців визначальними є власна незалежна держава і соборність, єдність не тільки земель, а й єдність суспільства заради кращої долі, єдність культурна і духовна, спільна перспектива на шляху до процвітання.

Кафедра новітньої історії України в День Соборності України провела флешмоб «100-річчя Соборності України». Наші студенти представники різних регіонів України, але ми єдині в прагненні вивчати історію, розбудовувати і захищати українську державу.

Кафедра провела цей флешмоб під гаслом «Україна єдина і ми віримо в її майбутнє».

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *