Зустріч з австрійським істориком Андреасом Каппелером

Кафедра новітньої історії України запрошує на зустріч з австрійським істориком Андреасом Каппелером.

Виступ професора на тему “Сучасні дослідження історіі України в німецькомовній історіографії” відбудеться

28 вересня 2017 р. о 14.00 у 349 ауд.

Головного корпусу Університету (в. Володимирська, 60).

21849108_274638573051512_51278764_n

Андреас Каппелер почесний професор Віденського університету, автор багатьох праць присвячених історії України та Росії. В Україні вийшли його праці “Мала історія України” та “Росія як поліетнічна імперія. Виникнення. Історія. Розпад”.

Запрошуємо на зустріч студентів, аспірантів, викладачів, усіх, хто цікавиться сучасними тенденціями в розвитку історичної науки.

• AdminDK | Гру 2,2016

Привіт! Цей коментар створено для перевірки коректності відображення повідомлень користувачів під новинами кафедри. Аватари авторів коментарів завантажуються з сервісу Gravatar.